Witamy na stronie AdaMusic

Oferujemy muzykę do publicznego odtwarzania bez opłat! STOART, ZAIKS, SAWP, ZPAV !
Ofertę kierujemy do sklepów, marketów, restauracji, kawiarni, pubów, hoteli, zakładów usługowych etc.

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać?

Złóż zamówienie

(wybierz i przesłuchaj dostępne u nas utwory, na pewno znajdziesz coś dla siebie)

Posłuchaj naszej Muzyki

(posłuchaj radia internetowego - tysiące utworów po 1 minucie)

Posłuchaj naszego Radia

Kłopoty z ZAIKS?

Muzyka towarzyszy nam od zawsze a także, co ważne dla Państwa, ma wpływ na zachowania ludzi, w tym na zachowania konsumentów.

Niestety ustawa o prawie autorskim mówi, że korzystanie z muzyki w miejscach publicznych (sklepach, marketach, kawiarniach, restauracjach, punktach usługowych etc.) obliguje konieczność odprowadzania tantiem autorskich dla stowarzyszeń zajmujących się pobieraniem opłat za tzw. publiczne odtwarzanie muzyki. Stowarzyszeń tych jest wyjątkowo dużo i występuje trend powiększania się ich ilości. W tym momencie do pobierania opłat za samo tylko publiczne odtwarzanie muzyki upoważnione są cztery z nich. Z tego też powodu w każdej chwili w Państwa firmie może pojawić się przedstawiciel każdej z tych firm (ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV) i zażądać opłat tantiem autorskich z tytułu publicznego odtwarzania muzyki w Państwa lokalu.

Nasza firma rozwiązuje ten problem!
Dzięki stworzonemu unikatowemu systemowi "publicmusic" kompleksowo rozwiązujemy niedogodności związane z Prawem Autorskim.

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w muzyce, dysponujemy tysiącami nagrań, które można w dużym stopniu dostosować do Państwa potrzeb. Wszelkie prawa do tych utworów przysługują naszej firmie, a wybrane zostały przez zespół specjalistów psychologów i muzykologów właśnie po to, aby zwiększyć obroty w Państwa firmie.

Kupując nasz produkt nabywają Państwo:
- Niezwykle interesującą muzykę, wybraną dla Państwa biznesu przez specjalistów w dziedzinie muzyki i psychologii.
- Doskonałą atmosferę dającą klientom odpowiedni komfort psychiczny przekładający się na przyjemność dokonywania zakupów w Państwa firmie – tzw. funkcyjność muzyki.
- Dożywotnią licencję na publiczne odtwarzanie, co uwolni Państwa od jakichkolwiek opłat ZAIKS-u, czy jakiejkolwiek innej organizacji w przypadku odtwarzania naszej muzyki.
- Możliwość konsultacji i dostosowania muzyki do Państwa specyficznych potrzeb.
- Możliwość nabywania upgredów i korzystania z praktycznie nieograniczonego repertuaru muzycznego naszej firmy po bardzo korzystnych cenach.
- Możliwość podpisania umowy indywidualnej.

info@publicmusic.pl

tel. 8888 999 00 - informacja handlowa
tel. 604148866 - faktury
tel. 042 2309585 - stacjonarny - biuro handlowe

Stop Zaiks, Stoart, Zpav, Sawp i innym organizacjom dziękujemy!